• To wydarzenie minęło.

Konkurs piosenki walentynkowej

4 lutego, 2021 @ 8:00 am - 10 lutego, 2021 @ 5:00 pm

Od kilku lat, cyklicznie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Reńskiej Wsi odbywał się Konkurs Piosenki Walentynkowej, chcemy kontynuować ten zwyczaj, tym razem przez pandemie😞 online. Udział w konkursie mogą wziąć wszyscy – mali i duzi, solo i w grupach. 😀 Zachęcamy do nagrania filmu, w którym zaśpiewacie piosenkę o miłości i wyślecie nagranie na adres mailowy gbprw@o2.pl Filmy zostaną opublikowane na Facebooku Barbara Franica – biblioteka Reńska Wieś, w dniach 11-14.02.2021r do godz. 15.00 będzie można głosować i oddawać lajki. Filmy z największą liczbą polubień otrzymają atrakcyjne nagrody😊 W treści maila proszę o wpisanie adnotacji : Wyrażam zgodę na publikacje filmu na Facebooku profil Barbara Franica oraz stronie internetowej GBP w Reńskiej Wsi.
Zostało już nie długo czasu, zapraszamy do wzięcia udziału 🎼🎤
UWAGA – zmianie uległ regulamin konkursu !!!!
Wszystkie informacje na 👇Stronie Biblioteki

Początek: