Zapraszamy do wspólnej zabawy z KROPKĄ 😊👇

🔴🟡🟢Drodzy uczniowie! 🟣🔵🟠
18 września (w poniedziałek) będziemy świętować Międzynarodowy Dzień Kropki.
Święto to nawiązuje do historii Vashti – małej dziewczynki, która – dzięki wsparciu – odkryła w sobie talent i podjęła wyzwanie. Jeżeli ktoś nie zna tej opowieści, to zachęcamy do obejrzenia filmiku.
W naszej szkole kropki będą okazją do obudzenia w Was kreatywnych mocy. Biblioteka szkolna oraz GBP w Reńskiej Wsi – Filia Długomiłowice – zachęcają do wzięcia udziału w konkursie pn. „Zamień kropkę w arcydzieło”. Udowodnijcie, że w każdym z Was drzemie twórcza siła. Ze zwykłej kropki, którą otrzymaliście na szablonie, stwórzcie dowolną techniką dzieło plastyczne i gotową pracę przynieście do 18.09.2023 r. do biblioteki. Nagrodą główną jest dwuosobowy bilet do kina.
Pamiętajcie, by w poniedziałek przyjść do szkoły w ubraniu w kolorze wylosowanym przez klasę.
Stwórzmy niezwykle kolorowe kropkowe widowisko. Czekamy na Was!