Zapraszamy do wsp贸lnej zabawy z KROPK膭 馃槉馃憞

馃敶馃煛馃煝Drodzy uczniowie! 馃煟馃數馃煚
18 wrze艣nia (w poniedzia艂ek) b臋dziemy 艣wi臋towa膰 Mi臋dzynarodowy Dzie艅 Kropki.
艢wi臋to to nawi膮zuje do historii Vashti – ma艂ej dziewczynki, kt贸ra – dzi臋ki wsparciu – odkry艂a w sobie talent i podj臋艂a wyzwanie. Je偶eli kto艣 nie zna tej opowie艣ci, to zach臋camy do obejrzenia filmiku.
W naszej szkole kropki b臋d膮 okazj膮 do obudzenia w Was kreatywnych mocy. Biblioteka szkolna oraz GBP w Re艅skiej Wsi – Filia D艂ugomi艂owice – zach臋caj膮 do wzi臋cia udzia艂u w konkursie pn. „Zamie艅 kropk臋 w arcydzie艂o”. Udowodnijcie, 偶e w ka偶dym z Was drzemie tw贸rcza si艂a. Ze zwyk艂ej kropki, kt贸r膮 otrzymali艣cie na szablonie, stw贸rzcie dowoln膮 technik膮 dzie艂o plastyczne i gotow膮 prac臋 przynie艣cie do 18.09.2023 r. do biblioteki. Nagrod膮 g艂贸wn膮 jest dwuosobowy bilet do kina.
Pami臋tajcie, by w poniedzia艂ek przyj艣膰 do szko艂y w ubraniu w kolorze wylosowanym przez klas臋.
Stw贸rzmy niezwykle kolorowe kropkowe widowisko. Czekamy na Was!