#NSP2021Challenge -Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

Trwa #NSP2021 !
Nie czekaj – podejmij z Nami wyzwanie #WygraniSPISani !
Pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Reńskiej Wsi postanowili podjąć wyzwanie
Gminnej Biblioteki Publicznej w Pawłowiczkach
i w powiecie Kędzierzyńsko-Kozielskim
kontynuować akcję #NSP2021Challenge promującą Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021
i dokonali samospisu!
Spisało się 4 pracowników naszej biblioteki!
Zasady są bardzo proste:
1. Dostajecie nominację.
2. Wykonujecie zadanie – pracownik koordynator danej instytucji w placówce, zakładzie pracy, urzędzie rekrutuje co najmniej 10 ochotników do zadania (lub więcej niż połowę pracowników jeśli zakład zatrudnia mniej niż 10 osób)
3. Uczestnicy dokonują w ciągu dwóch dni roboczych samospisu przez internet na stronie https://stat.gov.pl
4. Burmistrz, wójt, prezes, dyrektor, kierownik danego zakładu pracy ogłasza wynik – liczbę spisanych ankiet/uczestników.
5. Realizację zadania należy w dowolny sposób udokumentować np. zdjęciem/grafiką/filmem. Relację/post z realizacji zadania udostępniacie na swoim FB i wrzucacie do niego link pod tym postem.
6. Nominujecie do zadania przynajmniej 2 zespoły z województwa opolskiego, choć liczba jest nieograniczona (Urzędy Gminy, lokalne instytucje, służby mundurowe, stowarzyszenia, instytucje kultury, firmy z którymi współpracujecie).
7. Dziękujecie za nominację postem/relacją na profilu FB – będzie nam miło jeżeli nas oznaczycie: Gminna Biblioteka Publiczna w Reńskiej Wsi
Dane zebrane w #NSP2021 są niezwykle ważne i potrzebne dla statystyki, województwa, dla Polski.
My już się spisaliśmy!
Dziękujemy za nominację Gmina Biblioteka Publiczna w Pawłowiczkach
My natomiast nominujemy :
Gmina Reńska Wieś
Gminny Ośrodek Kultury w Reńskiej Wsi
(czas na challenge #WygraniSPISani)