Zbliża się wiosna a piękna pogoda zachęca do spacerów
może uchwycicie na zdjęciu jej pierwsze oznaki.
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie
WYNIKI KONKURSU
Laureatami konkursu fotograficznego ,, Pierwsze oznaki wiosny” zostają:

I – miejsce Izabela Kleinert
II – miejsce Sabina Firuta
III – miejsce Dorota Martyniak
Gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród.
